Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

На Полтавщині готуються до купального сезону


26
26
26
26
26

Як повідомив заступника голови Полтавської ОДА Борис Галушко, під час планового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних  ситуацій, найперше, що зроблять – офіційно визначать, забезпечать упорядкування та благоустрій місць масового відпочинку в кожному населеному пункті області.

За його словами всі пляжі відкриють після ретельного обстеження та очистки їхніх акваторій, а в небезпечних місцях встановлять попереджувальні плакати.

– Зрозуміло, що ми робимо певні акценти і на позаміські табори відпочинку дітей. Там ретельніше обстежуватимуть береги та дно водойм, – зазначив Борис Галушко.

Також навчальник управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА Михайло Андрусенко звернув увагу на те, що з настанням  весняно-літнього сезону на водоймах області створюються передумови для надзвичайних ситуацій та подій пов’язаних з загибеллю людей.

– Закінчився лише перший квартал, літо ще не настало, вже 6 нещасних випадків на водоймах в області, – зазначив Михайло Андрусенко.

Тому рятівники закликають населення бути  обережним, перебуваючи  на воді. В області неодноразово проводилися спеціальні тренування, результати яких показали, що рятувальники готові до надання порятунку в разі виникнення надзвичайних ситуацій на воді.

У своєму виступі начальник головного управління Державної санітарної служби України в області Анатолій Журавльов звернув увагу присутніх на наведення чистоти та благоустрій пляжів, ставків, та водойм, забезпечення місць масового відпочинку питною водою, туалетами та місцями для переодягання.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}