Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Відеокамера допомогла затримати рецидивіста


08

Невеликий магазинчик, який знаходиться на одній із зупинок громадського транспорту в мікрорайоні Половки, двадцятишестирічний Сергій придбав декілька років тому. Через деякий час, зрозумівши «специфіку» торгівлі у такому людному місці, де не лише протягом робочого дня, але і вночі, знаходиться чимало людей, молодий підприємець вирішив подбати про безпеку свого майна.

«Найбільш надійним і простим способом, як на мене, було встановлення камер відеоспостереження, - розповідає молодий чоловік. – Я не пошкодував грошей, придбав досить якісні камери із режимом нічної зйомки та встановив їх всередині приміщеня». Довгий час камери, які спеціально повісили на стелі у видному місці, відігравали лише стримуючу роль для нетверезих відвідувачів, які часто поводили себе не досить коректно із продавцями. Однак, коли довелось виконати і своє пряме призначення – технічні засоби також не підвели.   

Нещодавно, прийшовши вранці до магазину, Сергій виявив розбитим скло одного із вікон приміщення. Спочатку чоловік подумав про хуліганську витівку, однак, коли зайшов всередину та подивився на вітрини – зрозумів, що це крадіжка та зателефонував до міліції. Поки експерти-криміналісти та слідчі, які прибули на місце події у складі слідчо-оперативної групи, вилучали сліди злочину, дільничні інспектори разом з власником магазину у райвідділку переглядали відео з камер відеоспостереження. «Коли ми побачили на відео обличчя чоловіка, який вночі проник до магазину та скоїв дану крадіжку, - розповідає старший дільничний інспектор Київського РВ лейтенант міліції Василь Вовк, - то відразу впізнали в ньому особу, 1963 року народження, яка раніше неодноразово притягувалась до кримінальної відповідальності. Цей чоловік загалом відсидів за гратами більше тридцяти років і після останнього покарання вийшов на волю у березні минулого року».

Працівники міліції, звичайно, знали адресу проживання людини з таким кримінальним минулим, тому відразу поїхали на затримання. Коли дільничні інспектори завітали до зловмисника «у гості», то після нічних справ він ще відпочивав у ліжку. Завдяки такій оперативності, тут же, у квартирі, вдалось  вилучити і практично всі речі, які зловмисник викрав із магазину – дороге спиртне та цигарки. Цей факт дуже порадував потерпілого підприємця. «Затримання злодія, - говорить Сергій, - це звичайно важливо. Але для мене, все ж, головне повернення завданих мені збитків. Завдяки камерам відеоспостереження та оперативності міліціонерів їх мені повернули відразу після злочину».

Київським райвідділом міліції відносно зловмисника було розпочате кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана із проникненням у приміщення). Зараз чоловік знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. У недалекому майбутньому він знову повернеться туди, де уже провів більшу частину свого життя: відповідно до Кримінального кодексу України його чекає відповідальність у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}