Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

«Укрзалізниця» вводить іменні квитки


06

З 6 квітня у всі залізничні квитки в Україні буде вноситись ім'я та прізвище пасажира. Таке рішення прийняла «Укрзалізниця» для боротьби зі спекулянтами.

Тепер купити квиток ви можете і без паспорта, назвавши лише своє прізвище та ім'я, при цьому касиром може бути допущено не більше 3 помилок у написанні. Однак, нововведення не торкнуться електричок.

Документи, що засвідчують особу, пред'являються при посадці в поїзд. Це може бути національний паспорт, закордонний паспорт, водійські права, дипломатичний чи службовий паспорт, посвідчення моряка, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, картка мігранта та інші. Люди, які подорожують з дітьми до 14 років, зобов'язані брати з собою свідоцтво про народження дитини.

Пільговикам доведеться показати оригінал документа, що дає право на пільговий проїзд і посвідчення особи як при покупці квитка, так  і при посадці на поїзд.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}