Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавських стрільців закрили в одеське СІЗО


15

Нагадаємо, що нещодавно двоє полтавціав влаштували стрілянину в нічному клубі Одеси. В результаті двоє людей загинули, ще троє у лікарні. Правоохоронці затримали підозрюваних для подальшого з'ясування обставин ситуації.

При обшуку у нападника полтавця знайшли ще три обійми патронів, тому, якщо б його спільник не вивів його на вулицю, жертв могло бути і більше.

Як повідомляють у відділі зв'язків з громадськістю УМВС в Одеській області, затримані вже всіляко сприяють слідству. Якщо на першому допиті вони вели себе зухвало і погрожували правоохоронцям, то нині намагаються сприяти ходу слідства.

Затримані стверджують, що зовсім не хотіли вбивати людей, кулі просто зрикошетили від стін. Їхні розповіді будуються так, щоб звинуватити тільки того, хто стріляв, другий – нібито навіть не знав про зброю. Такі дії можуть розцінюватися так, що хлопці хочуть «обставити» ніби це було «вбивство з необережності», а не вбивство двох осіб, за яке можна отримати довічне ув'язнення. Але є ще обтяжуюча обставина – нападник був п'яний.

Правоохоронці стверджують, що ні про яку перекваліфікацію справи і мови бути не може. Полтавці перебувають у СІЗО і пробудуть там до суду. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2017')}}
{{comment_3.comment_content}}