Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Соціальні мережі викликають залежність і руйнують сім ’ ї


04

Психологи стурбовані тим, що соціальні мережі стали дуже вагомим чинником, що диктує поведінку людини. Більше 80 відсотків людей не можуть прожити день, щоб хоч раз не заглянути на «Facebook» або «контакт». Виявляється, що залежність від соцмереж вже досягла рівня залежності від куріння.

Ще одним руйнівним фактором соцмереж психологи називають «стеження» за своїми партнерами. Більшість хлопців і дівчат не можуть утриматися від спокуси, щоб не промоніторити сторінку своєї половинки. Побачені компрометуючі написи на стінках інших користувачів стають причиною ревнощів і скандалів. Як виявилося через такі знахідки більше 35 відсотків користувачів порвали відносини зі своїми коханими, а для більш ніж 22 відсотків це закінчилося розлученням. Найцікавіше, що в більшості випадків такі ревнощі були безпідставними!

Дослідження показали, що більшість людей використовують соцмережі для підвищення самооцінки. Викладання фотографій з подорожей, або в новій машині підвищує їх статус у суспільстві. Але, якщо у людини справи йдуть не дуже добре, то соцмережа стає його ворогом. Сумні «статуси» і похмурі «аватарки» можуть стати причиною глузування, що лише посилює депресивний настрій користувача мережі.

Психологи попереджають, що надмірне захоплення в соцмережах може призвести до втрати соціальних зв'язків. Тому краще запросити людину на каву і висловити особисту зацікавленість, ніж писати відверті повідомлення, які людина може не помітити через надмірне наповнення облікового запису.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}