Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Депресія заважає розрізняти емоції


24

Учені прийшли до висновку, що у стані депресії, не відчуваючи різницю між різними емоціями, люди не можуть правильно вибрати тактику поведінки і таким чином посилюють свої психологічні проблеми.

За результатами досліджень, половина людей, які піддалися експерименту, схильні до клінічної депресії. Учасники протягом семи-восьми днів носили з собою електронний блокнот, де описували свої емоції у випадкові моменти життя. За 4-бальною шкалою вони оцінювали негативні емоції (туга, тривога, гнів, розчарування, сором, відраза, вина) і позитивні емоції (щастя, збудження, уважність, активність).

У результаті з'ясувалося, що коли учасники мали дві емоції одночасно, вони часто не могли відрізнити навіть негативні емоції від позитивних, адже останні служать своєрідним буфером у боротьбі з негативними емоціями людей у депресії.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}