Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

Чи можна вживати прострочені ліки?


17

Іноді людині раптово стає погано, а в аптечці тільки прострочені ліки. Чи можна прийняти такі ліки, залежить від закінчення сроку придатності. Тиждень це, місяць або рік…

Все залежить від того, на скільки прострочені ліки. Препарати солідних фірм, маючи «запас міцності», придатні до споживання і через місяць після закінчення терміну написаного на упаковці. Споживачам потрібно звернути увагу на зовнішній вигляд препарату – щоб він не змінив колір, не покрився осадом.

Як показує практика, таблетки не повинні кришитися, поверхня залишатися твердою. Якщо Ви зберігали ліки правильно, його термін придатності закінчився, то можна бути практично впевненим у тому, що препарат не завдасть шкоди здоров'ю.

Різниця лише в тому, що прострочені ліки не подіють на організм настільки ж швидко, як і непросрочене. Справа в тому, що активність антибіотика значно знижується в залежності від терміну випуску ліків.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}