Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Нові обіцянки полтавців засмутили


09
09
09
09
09

На спеціальну нараду завітали по 5 представників від кожного будинку, щоправда впустили лише по двоє, інші залишилися чекати в коридорі міської ради. За цей час вони обговорили всі свої проблеми та можливі шляхи їх вирішення. Лунали заклики звернутися до прокуратури, написати листа в Антимонопольний комітет та особисто зустрітися з директором заводу «Знамя», котрий, за словами людей, їх уникає.

Нарада тривала більше години. Делегатам від будинків вдалося поспілкуватися з Дмитром Трихною, заступником мера з питань діяльності виконавчих органів, Оксаною Деркач секретарем міської ради, Олександром Гвоздиком, представником «Полтаваобленерго» та Віктором Зайцевим, головним інженером заводу «Знамя». Проте люди нарікали на відсутність Олександра Мамая та начальника ЖЕО, котрий не повідомив про їхні «заморожені» рахунки.

– Нам пообіцяли світло поки що не виключати, – розповів Дмитро, учасник наради. – У понеділок знову відбудуться збори, на яких кожна зі сторін запропонує свою схему вирішення питання. Справа в тім, що ми платимо, а гроші до «Полтаваенерго» не надходять. Наразі вирішувалася проблема лише заборгованості по електроенергії, але про бажану передачу цих будинків на баланс міста згадували. Хоча якщо в того, що на Алмазному шанси є, то в іншого, що на 23 Вересня – ситуація складніша.

Як пояснили в міській раді, гуртожиток на 23 Вересня в жахливому стані й доки завод «Знамя» не приведе його до ладу, можливість його передачі – малоймовірна.

Наразі людям пропонують утриматися від сплати коштів за електроенергію, доки не вирішиться питання, куди їх краще передавати. А про міську підтримку у вигляді прийняття на баланс їм доведеться поки що лише мріяти.  

 

Новини по темі:

Полтавці знову штурмують міську раду

Полтавці: Наші гроші забрав директор "Знамя"

Працівники заводу "Знамя" отримали зарплату

Гроші полтавців пішли на зарплату

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}