Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною
  • Вконтакті
  • Однокласники

Полтавці: «Наші гроші забрав директор «Знамя»


09
09

Вчора у 14-поверхівці по вулиці 23 Вересня, 21 відключили ліфти і освітлення у під’їзді – це стало останньою краплею для того, аби народний гнів докотився до міської влади. До жителів висотки приєдналися мешканці будинку по вулиці Алмазна, 4 – у їх помешканнях повністю зникла електроенергія. У стінах міськвиконкому люди вимагали зустрічі з мером, його заступник телефоном пообіцяв допомогти, але вже завтра.

А все через те, кажуть полтавці, що їх платню за світло забрав директор заводу «Знамя», на балансі якого і знаходяться ці два будинки. Обленерго місяцями не отримувало грошей за використану людьми електроенергію, а отже вчинило радикально – повністю знеструмило будинки.

–  Ліфти у нас працюють через раз, недавно один зовсім зламався, – розказала Галина Болкісєва, жителька будинку. – Люди, які живуть на верхніх поверхах, майже плакали, бо багато сердечників, літніх людей, як їм дістатися додому? Ми нікому не потрібні, завод «Знамя» розвалився і ніякої допомоги не надає, а ми ж знаходимося на його балансі. Ми з чоловіком 50 років пропрацювали на заводі, а пенсія у нас найнижча в місті. Коли її отримуємо, відразу платимо за комунальні послуги. А раптом виявилося, що рахунки арештовують, а наші гроші повністю забирає директор заводу! Вже багато років у нас не робили ревізію, не готували до опалювального сезону. У нас цієї зими у квартирах на нижніх поверхах  було +9 градусів! Люди ходили у куртках вдома. Ми неодноразово ходили до директора заводу, але нас не пустили через прохідну. Ми просили голову Октябрської районної ради прийняти наш будинок на баланс, але він відмовив. Сьогодні знову йдемо на зустріч з мером, можливо, він нам все ж таки допоможе.

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}