Завтра
Удень
Увечері
Поділитися новиною

☛ Інноваційні підходи до омолодження! Чистка, пілінг, карбоксітерапія, мезотерапія, біоревіталізація. Контурна пластика: збільшення губ, корекція форми носа, підборіддя, вилиці. Ботулінотерапія: ботокс, диспорт. Антицелюлітні програми. ☝ Гарантія, досвід, Сертифіковані препарати, професійний лікар косметолог - дерматолог! Діє система знижок! ☎ Телефонуйте (095) 836-01-85, вул. Соборності, 29, оф. 307. Зробіть собі подарунок!

" . $this->translate('ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:') . "
"; foreach ($GLOBALS['other_news'] as $key => $value) { ?> "; //echo $this->partialLoop('front/partials/partial-main-posts', $other_news); } ?>

Молодий ліс доглядають вручну


12

Нині лісівники почали активну роботу по догляду за молодими культурами. У ДП «Полтавський лісгосп» понад 75 відсотків усіх робіт виконується механізовано, 7 відсотків - хімічним способом та 18 відсотків – вручну. Саме працівниці жінки-лісівники виконують вручну прополювання рядків, які із року в рік дбають про молоді дерева.

– Досвіду їм не переймати, - розповіли у прес-службі Полтавського управління лісового та мисливського господарства. – Практично щороку на ділянках задіяні одні й ті ж тимчасові сезоні працівники.

Інженер лісових культур Олексій Бондаренко, розповів, що догляду підлягають усі лісові культури, не залежно від категорії створення. Особливо, 1-3 річні культури дуба звичайного на лісорозведенні та 1-7 річні культури дуба звичайного на лісовідновленні. Догляд триватиме до кінця осені, адже це позитивно впливає на гідрологічний режим ґрунту, оскільки зберігається волога для сіянців. 

На підприємстві у першій половині 2012 року заплановано провести догляд на площі 970 гектари. Нині виконаний обсяг робіт становить 780 гектари, в тому числі лісорозведення – 702 гектари. 

КОМЕНТАРІ:
Авторизація

{{comment.comment_user_name}}
{{formatDate(comment.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment.comment_content}}
{{comment_2.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_2.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_2.comment_content}}
{{comment_3.comment_user_name}}
{{formatDate(comment_3.comment_date,'ua-Ua','2018')}}
{{comment_3.comment_content}}